




Матрац для шезлонга. Колір: жовтий. Розміри: Довжина 190 см, Ширина 60 см, Товщина 10 см.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матрац для шезлонга
Комфортний супер матрац для відпочинку на шезлонгу.

Підходить до більшості моделей шезлонгів, а також його можна просто розташувати на піску та просто засмагати.

Виготовлений із м'якої та приємної до тіла тканини

Наповнення матраца — синтепух. Це сучасний нетканий матеріал, який завдяки нетрадиційному розміщенню волокон зберігає об'ємність і пружність у процесі експлуатації виробу.

Матрац кріпиться до спинки та сидіння шезлонга за допомогою зав'язок






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Висота сидіння | 10 см |
| Колір | Жовтий |
| Наповнювач | Синтепух |
| Тканина | OXFORD |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 960 ₴






