




МДФ плінтус підлоговий De Pro. Чорний. 80х12х2400.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МДФ плінтус підлоговий De Pro. Чорний. 80х12х2400.
Плінтус МДФ De Pro – стильне та практичне рішення для сучасного інтер'єру. Виготовлений із якісного МДФ. Завдяки глибокому кольору, плінтус гармонійно поєднується із підлогою та сучасним дизайном приміщень.
Основні переваги:
• Якість матеріалу – МДФ класу Е1
• Легкий монтаж – можливість встановлення на клей
• Гарне прилягання до стіни та підлоги
• Естетичний зовнішній вигляд
Застосування: житлові та комерційні приміщення — квартири, будинки, офіси, готелі, шоуруми.
Розміри однієї смуги плінтуса: 80×12×2400 мм
Обираючи плінтус De Pro, Ви надаєте своєму інтер'єру вишуканість та закінчений вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRO |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | МДФ |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Покриття | Ламіноване |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для підлоги |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
- Ціна: 288 ₴

