




Рейка декоративна із МДФ, розміри однієї планки: 25х30х2800. Колір: "Монблан грей"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рейки декоративні – це окремі рейки виготовлені з МДФ і покриті плівкою ПВХ - відмінно підійдуть для декорування як стін, так і стель.
Завдяки зручності та простоті монтажу панелей – дедалі більшої популярності вони набирають серед дизайнерів інтер'єру. Тому всюди, де Вам необхідно наповнити простір дизайнерськими оригінальними рішеннями. розгляньте дані рейкові панелі.
Технічні характеристики однієї рейки:
- довжина – 2800 мм
- висота – 30 мм
- товщина – 25 мм
Дайте можливість "польоту" Вашій фантазії, при декоруванні приміщень: монтаж рейок може бути як горизонтальним, так й вертикальним. Відстань між рейками Ви також можете вибирати на свій розсуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Рейка |
| Матеріал | МДФ |
| Покриття | ПВХ |
| Довжина | 2800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 350 ₴






