




Плінтус підлоговий Arbiton, колекція: AVIA. Колір: білий. Висота: 60 мм, Ширина: 14 мм, Довжина: 2000 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий Arbiton, колекція: AVIA. Колір: білий. Висота: 60 мм, Ширина: 14 мм, Довжина: 2000 мм

Підходить практично для будь-якої статі
Плінтус AVIA створений для того, щоб не робити вибір між дизайном і зручністю використання. Завдяки гладкій поверхні в плінтус не проникає бруд і його легко чистити. Додатковою перевагою плінтуса AVIA є його швидка збірка на клей, з якою впорається будь-який, навіть любитель.
Завдяки своїм універсальним характеристиками цей плінтус підходить для будь-якої статі з вінілу і ламінату. Підлоговий плінтус Arbiton AVIA - доступний в двох універсальних кольорах:
- білий і антрацит
- у двох висотах (60 мм і 80 мм)
Розміри
- Довжина: 2000 мм
- Висота: 60 мм
- Ширина основи (розширення): 14 мм

*** Ціна вказана за одну смугу плінтуса: Довжина: 2000 мм * Висота: 60 мм; * Ширина: 14мм
AVIA від Arbiton - гарний, простий, вишуканий та універсальний плінтус

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Колекція плінтуса | AVIA |
- Ціна: 252 ₴






