




Плінтус еластичний для підлоги Arbiton Vigo 60. Колір: 02. В:60 мм, Ш:15 мм, Д:2200 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус еластичний для підлоги Arbiton Vigo 60. Колір: 02. В:60 мм, Ш:15 мм, Д:2200 мм
Плінтус Vigo – підійде для людей, які не мають великого досвіду в інтер'єрних роботах. До плінтуса зверху і знизу кріпиться гумовий елемент, який плавно прилягає до стіни і виключає необхідність обробки монтажу силіконовим наповнювачем. Крім того, VIGO виготовлений з еластичного матеріалу, що дозволяє встановлювати його навіть на криволінійних стінах.
Плінтус Arbiton Vigo дюрополимерный з гладкою поверхнею і м'яким краєм. Ідеально підійде, якщо стіна не рівна.

Варіанти монтажу плінтуса:
- рідкі цвяхи
- на універсальну кліпсу
Ціна вказана за одну смугу плінтуса: Довжина: 2200мм * Висота: 60 мм; * Ширина: 15мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Колекція плінтуса | Vigo |
- Ціна: 372 ₴






