

Плінтус підлоговий Arbiton indo Арбітон індо. Колір: 19 "Дуб отаріо". ВхШхД: 70х26х2500
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий Arbiton indo Арбітон індо. Колір: 19 "Дуб отаріо". ВхШхД: 70х26х2500
Плінтус має жорсткий профіль заввишки 70 мм з еластичними краями й чудово підібраною системою оздоблення.
Переваги плінтуса Arbiton indo:
- Використання нової технології Wood Structure — створює максимальний ефект структури дерева та шорсткості поверхні, завдяки новій технології нанесення покриття із застосуванням HD формату;
- Те, що немає поперечної планки, тепер у плінтуса немає видимого кабельа каналу, і він став більш гармонійним;
- Наявність кріпильної рейки — 4 способи кріплення й 3 секції під кабель-канал;
- Нестандартна для пластикового плінтуса висота 70 мм і монтажна ширина 26 мм;
- Еластичні краї для кращої адаптації до нерівних поверхонь;
- Монтаж плінтусів — простий, швидкий і надійний;
- Можливість демонтажу!
Звертаємо Вашу увагу на додаткові комплектуючі:
- кут зовнішній, кут внутрішній, заглушка (ліва/права), з'єднання — є в наявності.
За вартістю за одиницю фурнітури, уточнюйте в менеджера окремо, під час формування замовлення!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид плінтуса | Плінтус підлоговий |
| Додаткова комплектація | кут зовнішній, кут внутрішній, заглушка (ліва/права), з'єднання |
- Ціна: 174 ₴

