




СТАРТОВА планка для МДФ панелей. У КОЛІР ВАШИХ ПАНЕЛЕЙ. Розміри: 2800х23.6х11.6 мм, 1 шт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТАРТОВА планка для МДФ панелей. У КОЛІР ВАШИХ ПАНЕЛЕЙ. Розміри: 2800х23.6х11.6 мм, 1 шт.


Технічні характеристики панелей:
- довжина – 2800 мм
- ширина – 23.6 мм
- товщина 11.6 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма поставки матеріалу | Рейка |
| Матеріал | МДФ |
| Покриття | ПВХ |
| Довжина | 2800 мм |
| Товщина | 11.6 мм |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Новий |
| З'єднання | Безшовне |
| Ширина | 23.6 мм |
- Ціна: 330 ₴





