

Плінтус підлоговий Arbiton indo Арбитон індо. Колір: 41 "Алюміній". ВхШхД: 70х26х2500
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус підлоговий Arbiton indo Арбитон індо. Колір: 41 "Алюміній". ВхШхД: 70х26х2500
Плінтус має жорсткий профіль висотою 70 мм з еластичними краями й чудово підібраною системою обробки.
Переваги плінтус Arbiton indo:
- Використання нової технології Wood Structure – створює максимальний ефект структури дерева і шорсткості поверхні, завдяки новій технології нанесення покриття з застосуванням HD формату;
- Відсутність поперечної планки – тепер у плінтуса немає видимого кабель каналу і він став більш гармонійний;
- Наявність кріпильної рейки – 4 способу кріплення і 3 секції під кабаль-канал;
- Нестандартна для пластикового плінтуса висота 70 мм і ширина 26 мм;
- Еластичні краї для кращої адаптації до нерівних поверхнях;
- Монтаж плінтусів – простий, швидкий і надійний;
- Можливість демонтажу!
Звертаємо Вашу увагу на додаткові комплектуючі:
- кут зовнішній, кут внутрішній, заглушка (ліва/права), з'єднання - є в наявності.
За вартістю за одиницю фурнітури, уточнюйте у менеджера окремо, при формуванні замовлення!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид плінтуса | Плінтус підлоговий |
| Додаткова комплектація | кут зовнішній, кут внутрішній, заглушка (ліва/права), з'єднання |
- Ціна: 174 ₴

