




Плінтус Arbiton VEGA P1020 підлоговий білий. Розміри: В: 100 мм, Ш: 20 мм, Д: 2400 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плінтус Arbiton VEGA P1020 підлоговий білий. Розміри: В: 100 мм, Ш: 20 мм, Д: 2400 мм
Основний колір плінтуса - білий. За бажанням дозволено фарбування акриловими, латексними, силіконовими фарбами під колір підлогових покриттів, інтер'єру.




Додатково Ви можете придбати: Універсальний блок для монтажу плінтусів Arbiton Vega/Dora: https://market-space.com.ua/p1334879773 -universalnyj-blok-dlya.html


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус під фарбування |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Модель | VEGA P1020 |
| Комплектація | Плінтус + кріпильна планка |
| Матеріал плінтуса | Дюрополимер |
- Ціна: 530 ₴




