




Палатка у формі куба зимова Lanyu 1939 (180x180x195см).
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка у формі куба зимова Lanyu 1939 (180x180x195см). Колір зелений
Ця міцний намет для зимової риболовлі, яка на 100% сподобається завзятому рибалці!
Так як збирається намет, буквально за кілька хвилин.

В комплекті намети входять якісні ввертиші (бури/буровички/кілочки) - 4 шт., що міцно встановити намет на місце.
Зимова намет Lanyu Куб — чудово підійде для зимової риболовлі, так само її можна використовувати як туристичну, в літній сезон. Каркас намету виготовлений з міцних і надійних склопластикових спиць діаметром 9,5 мм Кожна сторона намети і стеля натягуються за рахунок окремих п'яти механізмів зонтичного типу, що дає рибалці максимально швидко та легко (буквально кількома рухами) встановити намет у робочий стан, або зібрати її в чохол.
Особливості:
- Конструкція з автоматичним розкладанням/складанням
- Каркас: 20 ланок 9,5 мм
- Матеріал: 210D Oxford
- 1 вход, оборудованный прочным замком-молнией
- Два больших прозрачных окна, обеспечивают достаточное освещение внутри нее даже в пасмурный зимний день и позволяют комфортно наблюдать за всем происходящим снаружи. Прозрачные окна при необходимости можно снять или полностью закрыть в зависимости от условий ловли.
- Вентиляционное окно с ветровым клапаном

Характеристики:
- Тип: рыболовная / туристическая
- Назначение: для рыбалки, охоты, туризма, отдыха
- Размер: 1,8х1,8 м
- Высота: 195 см
- Материал: водонепроницаемый и износостойкий полиэстер Oxford 210D
- Каркас: 20 ланок, дуги з високоміцної склопластикової арматури АСП діаметром 9.5 мм
- Хаби: металеві
- Місткість: 1-4 людини
- В комплекті: ввертиші 4 шт, два прозорих вікна, клапан для воздуховода, чохол
- Відсутній дно (вільне планування лунок в наметі)
- Швидкість розгортання і згортання при певному навику – 5 хвилин







| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanyu Model |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Куб |
| Сезон | Зима |
| Тип виробу | Намет автомат |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 195 см |
| Ширина | 180 см |
| Довжина | 180 см |
| Характеристики | |
| Матеріал | водонепроникний і зносостійкий поліестер Oxford 210 |
| Призначення | для риболовлі, полювання, туризму, відпочинку |
| Тип | рибальська/туристична |
| Каркас | дуги з високоміцної склопластикової арматури АСП діаметром 9.5 мм |
| Хаби | металеві |
| Місткість | 1-4 людини |
| В комплекті | ввертыши 4 шт, два прозорих вікна, клапан для воздуховода, чохол |
- Ціна: 5 650 ₴






